O nas

Dla nas najważniejsze są dzieci, ich potrzeby i pragnienia. Każdy człowiek jest wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju i potrzebuje indywidualnego podejścia oraz zrozumienia. Każdy rodzic chce aby jego dziecko wyrosło na dobrego, zaradnego i mądrego człowieka. Przebywając z dziećmi kształtujemy ich charakter, zachowania, umiejętności, zainteresowania czy pasje. Poprzez zabawę i naukę chcemy przekazać im jak najwięcej pozytywnych wartości aby wyrosły właśnie na takich ludzi.
Dzieci są pod opieką kreatywnych, doświadczonych i młodych niań, które kochają to co robią. Uczą dzieci poprzez zabawę samodzielności, przebywania w grupie, rozwijają w nich poczucie wartości oraz dostrzegają indywidualne potrzeby.

ramka-1

Z myślą o rodzicach borykających się z problemem pozostawienia swojego dziecka w dobrych i odpowiedzialnych rękach, podczas gdy sami muszą wrócić do pracy, chcielibyśmy wyjść im naprzeciw i dlatego stworzyliśmy przytulne miejsce, w którym dzieci będą przebywały pod fachowym okiem pań nauczycielek, stwarzających im atmosferę spokoju, radości i ciepła.
Pragniemy aby nasz żłobek, podobnie jak przedszkole był miejscem, w którym dzieci będą  zdobywać nowe doświadczenia, nawiązywać pierwsze przyjaźnie, uczyć się samodzielności,  doskonalić swoje umiejętności intelektualne, manualne, muzyczne, motoryczne a co najważniejsze będą bezpieczne.

ZAPEWNIAMY:
Opiekę i nauczanie oparte na podstawie programowej wychowania przedszkolnego.
Wykształconą i sympatyczną kadrę pedagogiczną.
Słoneczne i kolorowe sale (jedna do zabaw druga do odpoczynku).
Bogatą ofertę zajęć dodatkowych.
Cateringiem zajmuje się jedna z firm, która posiada kilkuletnie doświadczenie w temacie tworzenia diet dziecięcych oraz komponowania tego typu posiłków.